Koniec z odstającymi uszami dzięki niciom Aptos

Spis treści

Odstające uszy mogą być dla niektórych osób kompleksem, ale na szczęście obecnie można szybko pozbyć się tej niedoskonałości. Nie trzeba nawet przeprowadzać inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Świetną alternatywą jest korekta uszu nićmi aptos. Rozwiązanie to ma wiele zalet, które warto poznać przed zdecydowaniem się na nie.

Korekta uszu bez skalpela? To możliwe!

Do pozbycia się problemu z odstającymi uszami można posłużyć się specjalnymi nićmi. Służą one zarówno do korekcji, jak i liftingu. Za ich pomocą możliwe staje się zastymulowanie procesów odnowy w skórze. Nici mają za zadanie podniesienie wybranych tkanek i ich zrewitalizowanie. Są powszechnie stosowane w medycynie estetycznej, szczególnie podczas różnych zabiegów przeprowadzanych na twarzy i w jej obrębie. Nici aptos są całkowicie bezpieczne, dobrze przebadane, certyfikowane.

Do ich produkcji używa się identycznego materiału co do wytwarzania szwów. Można liczyć na to, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. Związki zawarte w niciach przyczyniają się do pobudzenia w komórkach skóry procesów regeneracyjnych. Staje się ona bardziej napięta, sprężysta i wygładzona. Korekta uszu nićmi aptos w San Medical zapewnia naturalne efekty, dlatego cieszy się coraz większą popularnością. W przypadku tej metody nie ma konieczności sięgania po skalpel ani martwienia się o powstanie blizn.

Co warto wiedzieć o korekcie uszu nićmi Aptos?

Korekta uszu nićmi aptos nie jest skomplikowana. Wszystko przebiega sprawnie i szybko. W pierwszej kolejności podaje się znieczulenie miejscowe na skórę w okolicy małżowiny usznej. Służy to temu, aby pacjent nie odczuwał żadnych dolegliwości bólowych. Następnie lekarz dokonuje wkłucia podskórnego w kilku miejscach, aby móc wprowadzić przy pomocy kaniuli nici. Warto wiedzieć, że po wykonaniu zabiegu można normalnie powrócić do swoich codziennych obowiązków.

Korekta uszu przy wykorzystaniu nici liftingujących nie wymaga rekonwalescencji. Nie ma przeciwwskazań do tego, aby normalnie funkcjonować zarówno w pracy, jak i w życiu społecznym. Oczywiście nie każdy może poddać się zabiegowi niechirurgicznej korekty uszu nićmi. Nie wykonuje się go w przypadku chorób nowotworowych, autoimmunologicznych. Przeciwwskazaniami są problemy z krzepnięciem krwi, ciąża, kolagenoza, podatność na bliznowacenie.

Podsumowanie zalet niechirurgicznej korekty uszu nićmi liftingującymi

Osobom zmagającym się z odstającymi uszami można śmiało polecić nieinwazyjną korektę przy użyciu specjalnych nici liftingujących. W ten sposób można uniknąć operacji plastycznej, która wiąże się z wieloma niedogodnościami i wydłużoną rekonwalescencją. Niechirurgiczna korekta uszu sprawia, że proces gojenia przebiega szybko, nie powstają żadne blizny na skórze w miejscu poddanym zabiegowi.

Efekt utrzymuje się przez długi czas. Ryzyko wystąpienia powikłań jest bardzo niskie. Nici liftingujące pozwalają na wymodelowanie kształtu uszu i poprawienie ich wyglądu. Rezultaty są widoczne od razu po zakończeniu zabiegu. Z kolei finalny efekt uzyskuje się po mniej więcej trzech tygodniach. Zabieg jest bezbolesny, podaje się znieczulenie miejscowe.